Brusné bidlo pro všechny druhy papoušků

 
 
 
Úvod > Raj Pro Papoušky.cz > Bidla z paroží > Bidlo pro papoušky z jeleního paroží 306g
 
slider_papagajeCZ.jpg
 
 

Bidlo pro papoušky z jeleního paroží 306g

Výrobce: Larsson
Kód:19999-306
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Běžná cena: 766 CZK Vaše cena: 613 CZK
Koupí tohoto produktu získáte 21 kreditů.
 
 

Popis

Výzkumem bylo zjištěno, že bidla z paroží zajišťují ideální obrušování drápků a zobáků u papoušků. Zároveň koupí tohoto produktu Vám garantujeme, že jde o čistě přírodní produkt bez jakýchkoliv umělých barviv a konzervantů .

Tyto bidla se vyznačují vysokou tvrdostí a odolností , tím se prodlouží životnost i u těch nejaktivnějších opeřenců !!!

Shody paroží jsou obnovitelná surovina, protože zvířata jejich přirozeně shazují jeden krát do roka. Garantujeme Vám, že při jejich získávání nebylo poraženo nebo zraněné žádné zvíře.

Sběr shozeného paroží probíhá výhradně ručně z volné přírody, abychom zvířatům nenarušili jejich přirozené prostředí, ve kterém žijí, a abychom je nevystavovali zbytečnému stresu a hluku aut. Čím je paroží čerstvější, tím více živin obsahuje, a tím je prospěšnější pro vašeho miláčka.
 

Přidaná hodnota díky obsahu hodnotných živin:

  • Železo -  je esenciální stopový prvek, který se podílí na mnoha metabolických chodech organismu. Zajistit transport kyslíku, zásobování buněk energií, syntézu DNA a slouží jako obrana proti infekcím.
  • Fosfor -  je druhý nejběžnější minerál v těle. 75% se nachází v kostech a zobácích. Kromě toho je důležitý pro energetickou výměnu látek a podporuje systém mozkové a nervové činnosti.
  • Síra - hraje důležitou roli při výměně bílkovin, napomáhá při detoxikaci škodlivých látek. Síra je součást pojivové tkáně a nachází se v mimořádně vysokých dávkách v drápech.
  • Vápník -  je až 99% v kostech a zobácích, a proto je zodpovědný za jejich stabilitu a pevnost. Minerální látka pro svaly a nervy. Podílí se na buněčném dělení a aktivaci některých enzymů a hormonů.
  • Hořčík -  je nenahraditelná složkou pro organismus. Zklidňuje podrážděné svalové a nervové bunky.Ióny hořčík fungují jako druhý "kurýr" v imunitním systému.
  • Draslík -  reguluje acidobazickou rovnováhu. Je zodpovědný za růst buněk a udržuje normální krevní tlak, zajistí využití sacharidů a optimální syntézu proteinů.
  • Zinek - je také esenciální stopový prvek. Má klíčovou roli při výměně cukru, tuku a bílkovin. Podílí se na tvorbě genetického materiálu a růstu buněk. Navíc je velmi důležitý pro imunitní systém.