Krmivo pro ptáky - směs na dokrmování Zupreem Embrace® Plus

 
 
 
Úvod > Prodej-krmiv.cz > Ptáci > Krmivo pro ptáky > Dokrmovaci směsi > Směs na dokrmovaní pro papoušky Zupreem Embrace® Plus 2,27 kg
 
slider_papagajeCZ.jpg
 
 

Směs na dokrmovaní pro papoušky Zupreem Embrace® Plus 2,27 kg

odporúčameNovinky
Výrobce: Zupreem
Kód:96120
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 1.117 CZK
Koupí tohoto produktu získáte 39 kreditů.
 
 

Popis

 

Dokrmovacia směs ZuPreem ® Embrace Plus  Plus je obohacen o vyšší obsah bílkovin a tuků, co vyžadují větší druhy papoušků. Je vhodný pro Aratinga, amazoňan, Ary, Žáková, papoušci rodu Poicephalus a Eklektus během jejich růstu.

 • Unikátní krémová konzistence oceňována předními chovateli
 • Směs se snadno rozmíchává ve vodě, takže mláďata bez problémů přijímají a snadno tráví základní živiny obsažené ve směsi. Pro správnou přípravu kaše a postup krmení, si pečlivě přečtěte návod k uveden na obalu nebo informační brožuře.
 • Energeticky vyvážená receptura. Napomáhá optimálnímu váhovému přírůstku, proto ptáci optimálně dosahují fáze odstavení.
 • Embrace plus obsahuje vysoký podíl tuku - doporučeno pro všechny druhy papoušků, kteří vyžadují vyšší podíl tuků v potravě.
 • Tradiční receptura, vyvážená strava
 • Netřeba žádné vitamínové doplňky - každý sáček obsahuje vyváženou stravu
 • všechny výrobky jsou přírodně konzervované
 • Neobsahuje ethoxyquin, který je pro zvířata nebezpečný
 • Při tomto produktu jsou přísně střežené kvalitativní normy surovin a výrobní postupy s použitím čerstvých a kvalitních přísad
 • Lactobacillus - podporující střevní mikroflóru
 • Díky laktobacilu se do střev vstřebávají důležité látky podporující správné trávení.

Krmný návod:

Krmte mládě každý den podle daného režimu a pravidelně kontrolujte váhový přírůstek. Režim krmení je závislý na druhu a věku papouška.

Právě vylíhlé mládě - jestli budete krmit správně a optimální konzistencí směsi, mláďata by měly vyprázdnit již po dvou hodinách. Mláďata byste kontrolovat každé dvě hodiny, aby se kontrolovala případná dehydratace a optimální růst. Kaše by měla být míchána v poměru 3 díly prášku Embrace a jeden díl vody . Kaše by měla mít hustotu rozšlehaného vejce.

Věk 4-14 dní - během příštích 10 dní zahusťujte kaši, aby měla konzistenci dětské výživy. Měli byste mláďata kontrolovat každé dvě hodiny, aby se kontrolovala případná dehydratace a optimální růst. Případně podávejte ještě kaši, která má konzistenci rozšlehaného vejce (tři díly doplňovací směsi a 1 díl vody).

Věku 14 dní - přechod na pevnou stravu - po čtrnácti dnech by mělo být mládě zvyklé na stravu o konzistenci dětské výživy. Ideální poměr je 1 díl Ebrace směsi a jednoho dílu vody.

Poznámka - pro kontrolu zdraví Vašeho papouška sledujte případné změny na váze a jeho tělesnou kondici. Poskytování přiměřeného množství potravy, která pomáhá udržovat dobrou tělesnou kondici, brání nadměrné podvýživě nebo obezitě. Vždy papouškovi poskytněte přístup k čisté a čerstvé vodě.

Složení:

Kukuřičná moučka, pšeničná mouka, ovesná krupice, kukuřičný lepek, pšeničná kukuřice, sojový olej, řepné plátky, sojový proteinový koncentrát, pšeničné klíčky, fosforečnan vápenatý, sójová mouka (tepelně zpracovaná), uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, L-lysin, vitamin A, sůl, cholinchlorid, L-argininge, chlorid draselný, DL-methionin, kyselina askorbová (zdroj vitamínu C), kyselina propionová (konzervační látka), přírodní směsi tokoferolů, extrakt rozmarýnu, kyselina citronová, vitamin D3 doplněk, vitamin E doplněk, niacin, oxid manganatý, oxid zinečnatý, síran měďnatý, clacium pantothenan, thiamin, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodičnan vápenatý, doplněk vitamínu K, biotin, chlorid sodný, seleničitan, vitamin B12, beta - karoten, Bacillus licheniformis produkt fermentace, sušený produkt fermentace Bacillus subtillis.

Deklarované jakostní znaky: Proteiny min 19%, Tuk: min 13%, Vláknina: max 4%, Vlhkost: max. 10%