O nás

 
 
 
 

O nás

 

Firma Ráj pro Papoušci sro byla založena v březnu 2007.

V prosinci 2007 se nám úspěšně podařilo získat povolení k prodeji krmiv udělené Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským ( UKZUS ), který dohlíží na dodržování deklarované jakosti krmiv.

Ze začátku jsme se soustředili jen na produkty určené pro chov exotického ptactva, odtud vyplývá i název firmy. Naši pozornost jsme obrátily na prémiovou belgickou značku Versele-Laga. Vzhledem k velkému zájmu o produkty Versele-Laga jsme rozšířili portfolio o produkty pro ostatní zvířata: drobné savci, psi, kočky, holuby, koně, hospodářská zvířata, jezírkové ryby atd.. Takto jsme se časem přeměněny na velkoobchod se značkou Versele-Laga .  

Krmiva značky Versele-Laga  jsou na trhu již více než 40 let. Tato krmiva mají dlouholeté know-how v oblasti výroby vysoce kvalitních, vědecky ověřených krmných směsí. Složení krmiv je založeno na tom, co obvykle jedí zvířata v jejich přirozeném prostředí. Na sestavování krmných směsí se podílejí výlučně odborníci z více než 60 zemí. Versele-Laga zároveň vede kontinuální výzkum ve spolupráci s univerzitami a řediteli národních a mezinárodních chovatelských sdružení zaměřený na rozšíření linie produktů. Versele-Laga je rychle rostoucí a inovativní, mezinárodně působící společnost , která vyrábí a prodává kvalitní krmiva, pochoutky, vitamíny, doplňky pro výživu a celkovou péči v souladu s respektováním přírody a specifických potřeb každého zvířete av snaze uspokojit potřeby zákazníka.