Dezinfekce pračky a prádla disiCLEAN WASHER 1l

Kód: 710501
Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Dezinfekce pračky a prádla. Objem 1l

Detailní informace

Detailní popis produktu

disiCLEAN WASHER 1l - Dezinfekce pračky a prádla disiCLEAN WASHER je tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček, prádla v domácnostech, zdravotnictví, školství, hotel outdorového oblečení, neoprenů apod. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. Lze jej použít na ruční praní i pro praní v pračce.

Vlastnosti Výborně odstraňuje pachy a bakterie, viry, plísně i při praní ve vodě s teplotou pouhých 20°C. disiCLEAN WASHER je nehořlavý, nepoškozuje a nebělí žádné materiály, prádlo a oděv a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, louh, formaldehyd, fenoly ani žádné těžké kovy. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně E. Coli, Pseudomonas, Enterococcus, Legionella, Listeria (15-30 min), virucidní - včetně H1N1, H5N1 (15-30 min) a mykobaktericidní účinky (60 min), fungicidní - protiplísňové (30 min).

Použití: Přípravek nastříkejte přímo na znečištěný oděv, nebo přidejte přímo do praní, což umožňuje zajistit prádlu hygienickou čistotu bez potřeby praní při vysokých teplotách. Zároveň je takto preventivně ochráněna pračka před tvorbou biologického nánosu na vnitřních, nedostupných částech pračky. Teplota vody neovlivňuje účinky dezinfekčního prostředku disiCLEAN WASHER.

Dávkování: Pro baktericidní a fungicidní účinek dávkujeme v poměru 40 ml disiCLEAN WASCHER na 10 litrů vody (jedno praní). Pro virucidní a mykobaktericidní účinek dávkujeme v poměru 350 ml disiCLEAN WASCHER na 10 litrů vody (jedno praní).

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky ČR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk /databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány podle normy ISO 17025. Splňují všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Objem: 1l

Výrobce: H2O Cool (Česká republika)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce klecí, voliér, misek
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: