Brusné bidlo pro střední papoušky a ptáky Sandy-Perch M dvoubarevné

Kód: A62607
Neohodnoceno
360 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Originál dvoubarevné bidlo pro papoušky z USA Sandy-Perch velikosti M.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní péče o drápy ve dvojité barvě!

Zde dostanete Sandy Perches z USA s jejich jedinečním povrchem. Jádro bidla je vyrobeno z plastu, který byl speciálně tvarován pro papgáje a polovina byla potažena speciální brusnou vrstvou Sandy Perch. Čištění je velmi jednoduché: Bidlo lze čistit měkkým kartáčkem a trochou teplé vody. Jelikož zde nejsou žádné hrubé póry, nedochází k odbarvení. Při čištění bidlo neabsorbuje. Rychlé schnutí umožňuje rychlé opětovné použití.

Tip: Aby se drápky obrušovaly co nejefektivněji, doporučujeme je umístit k miskám nebo na místa, kde se váš papoušek zdržuje co nejčastěji. Tím se zajistí pravidelné obrušování drápků.

Čištění je velmi jednoduché: Bidla lze vyčistit od nečistot měkkým kartáčem a trochou horké vody. Protože tato bidla nemají žádné hrubé póry, nedochází k zabarvení od ovoce atp. Rychlé schnutí tak umožňuje rychlé opětovné použití.

Jak vyberete správnou tloušťku bidla? Správná tloušťka pro papoušky je taková, aby když papoušek sedí na bidle, nedošlo ke spojení drápků na nohou z obou stran. Obecně platí, že je lepší vybrat hrubší bidlo než tenčí (například raději objednejte pro svého žaka bidlo, které je určeno pro aru - nikdy ne naopak).

Jak se toto bidlo pro papoušky instaluje? Zcela jednoduše. Bidlo má na konci křídlovou matici a dvě podložky. Odkrouťte matici a sejměte jednu podložku. Přiložte bidlo z jedné strany mříže klece, z druhé strany založte druhou podložku a křídlovou matici zatáhněte na doraz. Bidlo tím bude stabilní.

Velikost:

  • S - 15 x 1,7 cm - pro pěnkavy, kanárky atp.
  • M - 17,5x2cm pro malé papoušky,korely, rozely atd.
  • L - pro středně velké papoušky, jako , amazoňan atd.
  • Jumbo - pro velké kakadu a ary atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bidla pro papoušky a ptáky
Hmotnost: 1 kg
Příslušenství: ano
Velikost: M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: