O nás

Proč u nás nakupovat

Existuje množství eshopů, kamenných i internetových obchodů. Proč byste tedy měli nakupovat právě u nás?

  1. Zboží pro papoušky prodáváme od roku 2000. V tomto roce byl založen první internetový obchod pro papoušky v Česku - rajpropapousky.cz. Za tento čas jsme si u našich zákazníků vybudovali jméno a důvěru. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost v čem se neustále snažíme zlepšovat.
  2. Zboží objednáváme jen od ověřených distributorů, čímž Vám umíme poskytnout jakékoliv informace o každém jednom produktu, které nabízíme na rajprepapagaje.sk. Samozřejmostí je prodej výhradně originálního zboží na který se můžete skutečně spolehnout.
  3. Většinu zboží máme skladem a je tak připraven k odeslání. To nám spolu s našimi zkušenostmi dovoluje vyřizovat Vaše objednávky co nejrychleji.
  4. Zboží zakoupené u nás je možné vrátit až do 14 dní. Aby bylo nakupování pro Vás co nejpohodlnější, máte nyní více času na přehodnocení svého nákupu.
  5. Při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA. Žádné poplatky za balné, dobírky, či jiné "nesmysly :-)
  6. Jsme si vědomi, že úspěch firmy je postaven na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Proto klademe důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi. Naším cílem je Vaše dlouhodobá spokojenost a nikoliv okamžitý zisk.
  7. Protože máme několikaleté zkušenosti na trhu víme Vám poskytnout informace, které Vám chybí. Stačí jen zavolat :)

Poradenství

1. Nabízené zboží známe jako nikdo jiný

Protože všechny prodávané produkty známe a každý jeden produkt přešel přes naše ruce, dovolíme tvrdit, že většího specialisty na nabízené produkty na našem trhhu nenajdete. Při výběru produktů se nedíváme pouze na krásu produktu, ale hlavně na jeho funkčnost a bezpečnost vašeho maznáka. V našem eshopu nenajdete krmivo, hračky a jiné příslušenství, o kterém nejsme na 100% přesvědčeni, že není nejlepší.

Každého dodavatele osobně známe a víme, že prostřednictvím dlouhodobé spolupráce přinášíme pouze ty nejlepší produkty pro Vašich opeřenců.

Proto Vám umíme poskytnout jakoukoliv informaci ohledně každého produkty na našem webu,

2. Poradenství ohledně chovu a výživy papoušků

Protože my sami jsme chovatelé papoušků a zásobujeme velkou část chovatelů, umíme Vám pomoci i ohledně koupě (doporučit správného chovatele), chovu, výživy, výchovy a poskytnuttí jiných potrebnýchh informací, ve kterých si nevíte rady.