Možnosti dopravy a platby

Možnosti dopravy

Dodání Vámi objednaných produktů je možné následovně:

 1. Dodání zboží kurýrní službou DPD:

  Kurýrní služba zaručuje dodání zboží do 48 hodin od převzetí balíku kurýrem. V případě, že Vás kurýr nezastihne na adrese dodání, kterou jste uvedli v objednávce, bude Vás telefonicky kontaktovat a dohodnete se na dalším doručení balíčku. V ceně přepravního je druhý i třetí pokus na doručení zásilky.
  Po odeslání balíčku byste měli být o této skutečnosti obeznámen SMS zprávou nebo emailem.

 2. Dodání zboží kurýrní službou Gebrüder Weiss:
  Kurýrní služba Gebrüder Weiss zaručuje dodání zboží do 48 hodin od převzetí balíku kurýrem. V případě, že Vás kurýr nezastihne na adrese dodání, kterou jste uvedli v objednávce, bude Vás telefonicky kontaktovat a dohodnete se na dalším doručení balíčku. V ceně přepravního je druhý i třetí pokus na doručení zásilky.

 3. Společnost Gebrüder Weiss doručuje zásilky nad 50kg:
  Objednávky nad 50kg jsou doručovány většími nákladními auty

 4. Doručení na odběrná místa Packeta (Zásilkovna)
  Široká dodavatelská síť Packeta zaručuje uložení zboží na vybrané výdejní místo standardně do 48 hodin od převzetí balíku kurýrem. Připravenou zásilku lze vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla, na jehož základě obsluha výdejního místa vydá zásilku.

  Od převzetí balíku kurýrem neodpovídáme za doručení zásilky, ale tuto odpovědnost přebírá společnost, kterou jste si zvolili při závazné objednávce zboží!

Doprava nad 1500 Kč se společnostmi DPD, Zásilkovna a Gebrüder Weiss je ZDARMA:

Možnosti platby

V našem internetovém obchodě jsou aktuálně k dispozici následující možnosti elektronických plateb:

 1. platba prostřednictvím převodního příkazu - po odeslání objednávky Vám bude od nás objednávka potvrzena a v příloze mailu dostanete všechny instrukce potřebné k uskutečnění platby. Po připsání částky na náš účet Vám bude potvrzena objednávka způsobem jako jste si zvolili v objednávce. Berte prosím na vědomí, že tento způsob může prodloužit odeslání Vaší objednávky o cca 1-2 dny.
 2. platba prostřednictvím platební (embosované) karty přes CardPay * - po odeslání objednávky Vám bude z našeho systému po zpracování objednávky zaslán prostřednictvím emailu autorizační email, kde se Vám zobrazí celá Vaše objednávka. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit přes CardPay budete automaticky přesměrováni na zabezpečenou stránku naší banky, kde po zadání všech potřebných údajů bude Vaše platba provedena. Při tomto způsobu platby nám během několika minut přijde potvrzení platby a Vaše objednávka bude ihned odeslána. 

  * Můžete zaplatit kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO nebo Diners Club International®. Použít lze uvedené karty vydané jakoukoliv bankovní institucí.
   
 3. platba prostřednictvím PAYPAL.

 4. na dobírku - při převzetí zboží přepravcem