Dietní krmivo pro amazonany a ptáky Manitoba Amazon Parrots 15kg

Kód: 26062
Neohodnoceno
1 190 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kompletní prémiová směs zrnin pro amazoňany s 12% sušeného ovoce a ořechů a 5% vitamínových granulí. Balení: 15kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

MANITOBA AMAZON PARROT 15kg - směs zrnin pro velké jihoamerické papoušky a velké papoušky s potřebou dietní stravy v 15kg balení. .

Proč můj papoušek neje některé zrniny z krmiva a jak správně krmit? je to jako s lidmi :) - papoušci většinou snědí jen to co jim chutná, pokud je toho v misce dostatek. Pokud váš papoušek konzumuje a vybírá pouze některé zrniny, v prvním kroku snižte krmnou dávku a pokuste se ho donutit zbylou dávku dojíst.

Kolik misek je potřebných na potravu pro papoušky?

 • Mláďata - v případě, že máte doma čerstvě odstavené mládě, můžete použít 3 misky (na ovoce, vodu a zrniny). U mláďat je velmi důležité, aby v období po odstavu, co nejvíc jedli. Stále kontrolujte úbytek krmiva, abyste měli přehled co mládě sní.
 • Dospěláci - u starších papoušků doporučujeme 2 misky (ať už chováte papouška jako single nebo v páru) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávat krmivo do více než jedné misky, protože nebudete mít přehled co a v jakém množství váš opeřený kamarád snědl.

Jako je u nás v Ráji doporučeno krmení?

 • ráno podávejte čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce nebo granule. Ráno po spánku je třeba doplnit vitamíny a správné živiny a ráno jsou papoušci hladoví, takže mohou do organismu přijmout to co je pro ně důležité.
 • odpoledne jim nabídněte zrninovou směs "k dojezení se" - pokud vám zůstaly granule nebo mrazem sušené ovoce, zbytek smíchejte se zrnem.
 • a samozřejmě nezapomeňte na čerstvou vodu :)
 • Skladování: Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku směsi do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě.

  Složení: bílá slunečnice, kardy, pohanka, čirok, drcená kukuřice, lupínky hrášku, paddy rýže, loupaný oves, pšenice, granule NectarManitoba 4 mm, arašídy, popcorn, holubíhrášek drcený, kukuřice bílá, tekvic rozinky, pekařské produkty, sušené šípky, piniové oříšky, pára ořechy, mandle.

  Výrobce: Manitoba (Itálie)

  Balení: 15kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrniny pro všechny druhy papoušků a ptáků
Hmotnost: 16.05 kg
Balení: 15 kg
Hmotnost balení: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: