Dvouklec pro velké papoušky a ptáky Montana Cages Palace Antik

Kód: K35030
Neohodnoceno
29 750 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Dvojkletka pro střední a velké papoušky, barva: Antik (tmavá barva)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojkletka pro střední a velké papoušky Palace v barvě Antik (tmavá barva). Model Palace, od prestižního výrobce klecí Montana cages, se podobá modelům Los Angeles a Chicago, které mají předelovací mříž, která předělí klec na dvě samostatně fungující klece. Obsahuje padací dvířka, nerezové misky, bidla, lapače nečistot a dvířka pro připevnění budky na hnízdění. Stabilní nohy na kolečkách zaručují snadnou manipulaci.

Balení obsahuje:

  • padací dvířka
  • nerezové misky
  • bidla
  • lapače nečistot
  • dvířka k připevnění budky na hnízdění.
  • praktická padací dvířka, předělovací mřížka

Předělovací mříž rozdělí klec na dvě samostatné klece, pokud to bude situace vyžadovat. Nebo předělovací mříž vyberete a vaši opeřený přátelé budou mít království, ve kterém bude radost žít. AVILON® Powder Coating je způsob práškového lakování klece, který je naprosto netoxický a zároveň dokáže déle bez poškození odolávat zobákům a drápům vašich opeřených mazlíčků. Čištění voliéry Běžná dezinfekce Díky pevné a dlouhotrvající barvě doporučujeme čištění 1x denně jemným postříkáním spodních roštů vodou z rozprašovače. Nechte vodu působit 5 min a pouze setřete papírovým nebo bavlněným hadříkem. Hrubší znečištění můžete odstranit kartáčkem (s měkkými štětinami) a horkou vodou. Při takové péči o klec bude voliéra pro vaše papoušky i po několika letech jako nová.

Důkladnou dezinfekci doporučujeme 1x za 4-6 týdnů pomocí dezinfekce F10 (můžete si zvolit SC - bez saponátu nebo SCXD - se saponátem) jednoduchou aplikací z rozprašovače a nechte pošobit. Tím zabezpečíte vašim opeřeným přátelům prevenci před bakteriemi a viry.

Tip: Na základě našich zkušeností se nám grit osvědčil jako podestýlka ve vaničce klecí pro papoušky, protože grit velmi dobře absorbuje vlhkost. Denní čištění je velmi jednoduché pomocí např. lopatky na čištění kočičích toalet. Klec lze čistit denně během několika minut. Zároveň grit velmi dobře obalí trus a spadané ovoce a potravu. Tím se snižuje riziko šíření plísní a bakterií.

Technické parametry: Rozměr (Š x H x V):

  • 163 x 81 x 185 cm bez lapače
  • 183 x 101 x 185 cm s lapačem


Vnitřní výška 145 cm Rozestup mříží 25 mm Tloušťka drátu 5 mm Hmotnost 131 kg

Barva: Antik (tmavá barva). Vhodné pro: všechny střední a velké papoušky Výše uvedené hodnoty jsou orientační! Na základě technického vylepšení nebo varianty změny vyhrazeny!

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, stojany a doplňky pro papoušky
Hmotnost: 135 kg
Barva: antracitová
Klec: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: