Klec pro velké papoušky Montana Cages Castell Dome Antik

Kód: K33035
Neohodnoceno
19 750 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Klec pro velké papoušky a větší druhy středních papoušků Castell Dome, barva: Antik (tmavá barva)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec pro papoušky Montana cages Castell Dome v barvě Antik (tmavá barva)

Tato klec je určena všem velkým papouškům. Dvoupolohovatelný zámek se nepodaří otevřít žádnému zobáku a ani shodit z držáku speciálně upravené nerezové misky. Lapače nečistot zachytí nespotřebované krmivo, a tím pomáhají udržovat větší řád kolem klece. Klec také obsahuje bidla, rošt, vaničku čtyři nerezové misky, padací dvířka a jedny volitelná dvířka na připevnění budky na hnízdění nebo koupelničky. Castell Dome má stabilní nohy na kolečkách, pro snadnou manipulaci. (bez dekorace) AVILON® Powder Coating je způsob práškového lakování klece, který je naprosto netoxický a zároveň dokáže déle bez poškození odolávat zobákům a drápům vašich opeřených mazlíčků.

jištění voliéry Běžná dezinfekce Díky pevné a dlouhotrvající barvě doporučujeme čištění 1x denně jemným postříkáním spodních roštů vodou z rozprašovače. Nechte vodu působit 5 min a pouze setřete papírovým nebo bavlněným hadříkem. Hrubší znečištění můžete odstranit kartáčkem (s měkkými štětinami) a horkou vodou. Při takové péči o klec bude voliéra pro vaše papoušky i po několika letech jako nová.

Důkladnou dezinfekci doporučujeme 1x za 4-6 týdnů pomocí dezinfekce F10 (můžete si zvolit SC - bez saponátu nebo SCXD - se saponátem) jednoduchou aplikací z rozprašovače a nechte pošobit. Tím zabezpečíte vašim opeřeným přátelům prevenci před bakteriemi a viry.

Tip: Na základě našich zkušeností se nám grit osvědčil jako podestýlka ve vaničce klecí pro papoušky, protože grit velmi dobře absorbuje vlhkost. Denní čištění je velmi jednoduché pomocí např. lopatky na čištění kočičích toalet. Klec lze čistit denně během několika minut. Zároveň grit velmi dobře obalí trus a spadané ovoce a potravu. Tím se snižuje riziko šíření plísní a bakterií.

Technické parametry Rozměr (Š x H x V)

  • 100 x 91 x 185 cm bez lapače
  • 124 x 115 x 185 cm s lapačem

Vnitřní výška 151 cm Rozestup mříží 25 mm Tloušťka drátu 5 mm Hmotnost 82 kg

Barva: Antik (tmavá barva) Vhodné pro: všechny střední a velké papoušky (žako, amazoňan, eklektus, kakadu ) Výše uvedené hodnoty jsou orientační! Na základě technického vylepšení nebo varianty změny vyhrazeny!

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, stojany a doplňky pro papoušky
Hmotnost: 85 kg
Barva: antracitová
Klec: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: