Krmivo pro andulky a malé papoušky Versele-Laga Budgie 20 kg

Kód: 421616
Neohodnoceno
970 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Směs semen s různorodým, vyváženým složením, speciálně pro andulky a malé papoušky. Balení: 20kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro andulky a malé papoušky Versele-Laga Budgies 20kg

Směs semen s různorodým no vyváženým složením, speciálně navržená pro splnění nutričních potřeb andulek a malých papoušků.

Složení: 50% zlté proso, 16% červené proso, 10% bílé proso, 8% Lesknice, 6% loupaný oves, 3% len, 2% světlice, 1% noger. Návod k podávání Vzhledem k druhu a věku papouška se denní dávka semen může značně lišit. Proto na začátku podávejte větší porci a teprve po jisté době stanovte ideální denní dávku. > je to jako s lidmi :) - papoušci většinou snědí jen to, co jim chutná, je-li toho v misce dostatek. Pokud váš papoušek konzumuje a vybírá pouze některé zrniny, v prvním kroku snižte krmnou dávku a pokuste se ho donutit zbylou dávku dojíst.

Kolik misek je potřebných na potravu pro papoušky?

  • Mláďata - v případě, že máte doma čerstvě odstavené mládě, můžete použít 3 misky (na ovoce, vodu a zrniny). U mláďat je velmi důležité, aby v období po odstavu, co nejvíc jedli. Stále kontrolujte úbytek krmiva, abyste měli přehled co mládě sní.
  • Dospěláci - u starších papoušků doporučujeme 2 misky (ať už chováte papouška jako single nebo v páru) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávat krmivo do více než jedné misky, protože nebudete mít přehled co a v jakém množství váš opeřený kamarád snědl.

Jako je u nás v Ráji doporučeno krmení?

  • ráno podávejte čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce nebo granule. Ráno po spánku je třeba doplnit vitamíny a správné živiny a ráno jsou papoušci hladoví, takže mohou do organismu přijmout to co je pro ně důležité.
  • odpoledne jim nabídněte zrninovou směs 'k dojezení se' - pokud vám zůstaly granule nebo mrazem sušené ovoce, zbytek smíchejte se zrnem.
  • a samozřejmě nezapomeňte na čerstvou vodu :)

Skladování: Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku vaječné směsi do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě.

Vhodné pro andulky a malé papoušky

Výrobce: Versele-Laga (Belgie)

Balení: 20kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrniny pro všechny druhy papoušků a ptáků
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: