Krmivo pro australské střední papoušky Manitoba Austral Asian Parakeets 20kg

Kód: 26036
Neohodnoceno
1 140 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kompletní prémiová směs zrnin pro australské a asijské střední papoušky s vitamínovými granulemi. Balení: 20kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manitoba AUSTRAL ASIA PARAKEETS v 20kg balení.

Slunečnicová směs pro papoušci z australských a asijských oblastí. Obohacená o 5% granulí Nektar Manitoba a ústřice.

Podávejte denně čerstvé a vždy zajistěte dostatek pitné vody.

Proč můj papoušek neje některé zrniny z krmiva a jak správně krmit? je to jako s lidmi :) - papoušci většinou snědí jen to, co jim chutná, je-li toho v misce dostatek. Pokud váš papoušek konzumuje a vybírá pouze některé zrniny, v prvním kroku snižte krmnou dávku a pokuste se ho donutit zbylou dávku dojíst.

Kolik misek je potřebných na potravu pro papoušky?

 • Mláďata - v případě, že máte doma čerstvě odstavené mládě, můžete použít 3 misky (na ovoce, vodu a zrniny). U mláďat je velmi důležité, aby v období po odstavu, co nejvíc jedli. Stále kontrolujte úbytek krmiva, abyste měli přehled co mládě sní.
 • Dospěláci - u starších papoušků doporučujeme 2 misky (ať už chováte papouška jako single nebo v páru) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávat krmivo do více než jedné misky, protože nebudete mít přehled co a v jakém množství váš opeřený kamarád snědl.

Jako je u nás v Ráji doporučeno krmení?

 • ráno podávejte čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce nebo granule. Ráno po spánku je třeba doplnit vitamíny a správné živiny a ráno jsou papoušci hladoví, takže mohou do organismu přijmout to co je pro ně důležité.
 • odpoledne jim nabídněte zrninovou směs "k dojezení se" - pokud vám zůstaly granule nebo mrazem sušené ovoce, zbytek smíchejte se zrnem.
 • a samozřejmě nezapomeňte na čerstvou vodu :)
 • Skladování: Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku vaječné směsi do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě.

  Složení: Proso francouzské bílé, lesknice, kardy, slunečnice proužková IREGI, proso žluté, čirok bílý, ovesloupaný, vitamínové granule NectarManitoba 2 mm, proso červené, paddy rýže, pšenice, pohanka, slunečnice bílá egyptská, proso japonské semínko, semenec, sušené šipky.

  Balení: 20kg - papírový pytel

  Výrobce: Manito ba (Itálie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrniny pro střední a velké papoušky
Hmotnost: 20 kg
Balení: 20 kg
Hmotnost balení: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: