Vitamin pro papoušky a ptáky Benefeed Acidomid E 500ml

Kód: 13013
Neohodnoceno
200 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Prevence rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií. Balení 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prevence rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií ACIDOMID v 500ml balení. ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti rozmnožování patogenních bakterií, ale velmi dobře tlumí rozvoj a rozmnožování nitrobuněčných parazitů. kokcidie.

ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a tak nezanechává v organismu rezidua. A také nemá ochrannou dobu. ACIDOMID® obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují. Takto je výrazně omezen nežádoucí rozvoj patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu jsou navíc využitelné jako zdroj energie. Organické kyseliny také snižují potíže zažívacího traktu a zlepšují stravitelnost bílkovin.

ACIDOMID® díky látkám přírodního charakteru snižuje rozmnožování nitrobuněčných parazitů, jako jsou například kokcidie. Pro maximální efekt je však třeba pravidelně podávat do napájecí vody vždy když ji měníte. ACIDOMID® jako jediný přípravek svého druhu na trhu obsahuje vyvážený poměr elektrolytických prvků podporujících účinnost jednotlivých aktivních složek výrobku. Elektrolyty urychlují a zvyšují přechod účinných látek přes buněčnou stěnu do buňky.

Složení: minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citrónová a další) , vitamín C, extrakt přírodních prvků, upravená pitná voda

Návod k použití Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny na začátku podávání přípravku se doporučuje poloviční dávkování (0,5 % tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoli výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.

Skladování: Skladujte v suchém a tmavém prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlouhodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je daný obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Balení: 500ml

Výrobce : Benefeed (Česká republika)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, barva a minerály pro papoušky a ptactvo
Hmotnost: 0.6 kg
Balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: